Risale Haberi

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Münafıklar veya Münafıkların Adamları

Münafıklar veya Münafıkların Adamları

Tarih 20 Nisan 2020, 21:14 Editör risalehaber

ŞİMDİ SORARIM EYYÜHEL İHVAN...?
VİCDANI OLAN CEVAP VERSİN....!"SIRF O NUR TALEBESİNİN NURLARLA OLAN MEŞGULİYET ve HİZMETİNİ YAVAŞ YAVAŞ AZALTMAK ve BAŞKA ŞEYLERE NAZARINI ÇEVİRİP, NİHAYET RİSALE-İ NUR'A ÇALIŞMAYA VAKİT BIRAKMAMAK GİBİ TUZAKLARA DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORLAR."

Tarihçe-i Hayat - 690

HAZRET-İ MÜCEDDİD-İ DİNİN MUTLAK VEKİLİ BU AÇIK NET VE AŞAĞIDA DEVAMINDA GAYET ŞİDDETLE TEHDİTKAR OLAN SARİH NUR  HAKİKATI İLE SAFDİLLERİ UYANDIRMAK  VE SAFDERUNLARI İKAZ ETMEK VAZİFESİYLE MUTLAK MÜKELLEF OLUP..
VEKİL-İ BEDİÜZZAMAN OLARAK BAĞIRIYOR VE KEMAL-İ ŞEFKATİNDEN İLAN EDİYOR VE DİYOR Kİ...

EY KARDAŞLARIM SAFDİLLİĞİ BIRAKINIZ YALNIZ KUR'AN'IN DERSİ OLAN RİSALE-İ NUR'A HASR-I NAZAR EDİP YALNIZ ONUN İLE MEŞGUL OLUNUZ, YALNIZ ONU OKUYUP OKUTUNUZ VE ARAYA YARIM ASIRDAN FAZLADIR SOKULMAYA ÇALIŞILAN BAŞKA KİTAP ROMAN DERGİ GAZETE TV KANALI VE BOL İZAHLI DERSLERİ ARADAN ÇEKİP DOĞRUDAN DOĞRUYA GÜNEŞİ GÖSTEREN ZATIN HUKUKUNUN HATIRI İÇİN SİZDE DOĞRUDAN DOĞRUYA GÜNEŞE BAKINIZ VE ONA KANAAT EDİNİZ VE ONA SADIK OLUNUZ DİYE HER TARAFTA İLANATLARINI DUYUYORUZ..!

VE BİZDE DİYORUZ Kİ; EYY DOST ŞEKLİNE BAZEN TALEBE ŞEKLİNE GİREN MÜNAFIKLAR YAHUT ONLARIN ADAMLARI YAHUT ONLARIN ADAMLARINA ALDANANLAR,...!!!!?

ARTIK YETER..!

RİSALE-İ NUR HARİCİNDE KİTAP VS MEŞGULİYETLERLE YARIM ASIR BİR YIĞIN SAFDİL KİTLEYİ RİSALE-İ NUR'DAN MAHRUM BIRAKTIĞINIZ ARTIK YETER..!

ŞİMDİDE KALKIP MÜNAFIK GİBİ YAHUT MÜNAFIĞIN ADAMI YAHUT MÜNAFIĞA ALDANAN BİR AHMAK OLARAK AŞAĞIDA SARİH İFADELERLE RİSALE-İ NUR'UN MEŞGULİYETİ YERİNE ARAYA SOKUŞTURULMAYA ÇALIŞILAN MEŞGULİYETLERİ BU DA HİZMET BU DA NURCULUK BEDİÜZZAMAN'IN CEMAATİ BU, KİMSEYE KARIŞAMAYAYIZ, DARALTMAYA HAKKINIZ YOK DİYE TAHRİF EHLİNE MEYDAN AÇIP MEŞRUİYET KAZANDIRMAYA ÇALIŞAN BEDBAHTLAR...

EVET HER ÖNÜNE GELEN İSTEDİĞİ GİBİ RİSALE-İ NUR MESLEĞİNİ TARU MAR ETSİN DİYE KAPI AÇIYORSUNUZ.!

MESLEK-İ NURİYENİN ÜZERİNDE TEPİNSİN BİZDE  SEVGİ KELEBEĞİ OLALIM GİBİ FETO AĞZIYLA İFSADATI VE NUR MÜELLİFİNİN MUTLAK VEKALETİNDEKİ KEMAL-İ ŞEFKAT İLE İÇİ YANIP MİLLETİ BU SAFSATALARDAN KURTARIP DOĞRUDAN VE YALNIZ RİSALE-İ NUR'A TALEBE OLUNMASINI İKAZ VE İHTAR VE DERS VERİP BUNA SA'Y EDEN ZATIN ALEYHTARLIĞINI BIRAKINIZ YOKSA RİSALE-İ NUR'UN DA AŞAĞIDA SARİH İFADE ETTİĞİ GİBİ...

YA MÜNAFIKSINIZ..!
YAHUT ADAMLARISINIZ..!
YAHUT MÜNAFIKLARIN ADAMLARINA ALDANMIŞ BÜYÜK AHMAKLARSINIZ VESSELAM..!

"ŞEYTANİ PLANLARINI, DESİSELERİYLE DEĞİŞTİRDİLER.

Bir ZAYIF DAMARLARINDAN VEYA SAFİYETLERİNDEN İSTİFADE EDERİZ FİKRİYLE ALDATMAK YOLUNU TUTTULAR.

 O MÜNAFIKLAR veya o MÜNAFIKLARIN ADAMLARI veya ADAMLARINA ALDANMIŞ olanlar DOST SURETİNE girerek, BAZAN da TALEBE ŞEKLİNE GİREREK DERLER ve dedirtirler ki:

 "BU DA İslâmiyete HİZMETTİR , bu da onlarla mücadeledir.

 ŞU MALÛMATI ELDE EDERSEN, RİSALE-İ NUR'A DAHA İYİ HİZMET EDERSİN.

 BU DA BÜYÜK ESERDİR ." gibi bir takım KANDIRIRLARLA SIRF O NUR TALEBESİNİN NURLARLA OLAN MEŞGULİYET ve HİZMETİNİ YAVAŞ YAVAŞ AZALTMAK ve BAŞKA ŞEYLERE NAZARINI ÇEVİRİP, NİHAYET RİSALE-İ NUR'A çalışmaya VAKİT BIRAKMAMAK gibi TUZAKLARA DÜŞÜRMEYE çalışıyorlar."

Tarihçe-i Hayat - 690

ESSELAMU ALA MENİTTEBEAL HÜDA VEL MELAMU ALA MENİTTEBEAL HEVA

Muhammed Akif Fidan

Bu haber 2050 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Sorularla Risale

TEBLİĞ VE NASI HAKKA DAVETTE MUHAMMED ALEYHİSSALÂTÜ VESSELÂM'IN TARZI CİDDİYETLEDİR..!

TEBLİĞ VE NASI HAKKA DAVETTE MUHAMMED ALEYHİSSALÂTÜ VESSELÂM'IN TARZI CİDDİYETLEDİR..! (ÇOK EHEMMİYETLİ KÜÇÜK KÜÇÜK MÜTEFERRİK AYİNE-İ NURİYELERİN CEMMİ İLE MESLEK-İ NURİYENİN BİR NEVİNE BİRDEN BÜYÜK Bİ...

Risale-i Nur okumaya başlayınca daha çok sıkılıyorum. Bunun Sebepleri Nedir? 6

Risale-i Nur okumaya başlayınca daha çok sıkılıyorum. Bunun Sebepleri Nedir? 6 Risale-i Nur Okumak;

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ANKET

En Son Ne Zaman Risale-i Nur Okudunuz ?Tüm Anketler

GALERİ

Sitemizdeki tüm yayınları izin almadan yayınlayabilirsiniz
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi